Baza umożliwia wypoczynek dla nawet 500 osób

Wszystko to na 2 hektarach ogrodzonego terenu

W domkach

Domki drewniane posiadające 3 pokoje sypialniane (w każdym znajdują się 2 łóżka piętrowe i szafa na ubrania) oraz dużą salę wspólną ze stołami, lodówką i czajnikiem

Na stołówce

Stołówka podzielona na część otwartą, jeżeli chcemy zjeść posiłek na świeżym powietrzu, oraz zamkniętą (salę kominkową) gdzie możemy zjeść przy cieple kominka.

Budynki sanitarne z bieżącą ciepłą wodą podzielone są na umywalnie (łącznie 20 umywalek), prysznice, łazienki (10 damskich i 10 męskich) oraz zmywalnie naczyń. Dla kadry do dyspozycji jest oddzielna łazienka z prysznicem.

A na świetlicy...

Świetlica w zależności od potrzeby może spełniać rolę Sali zabaw (stół do ping ponga, piłkarzyki) lub Sali lekcyjnej (tablica suchościeralna, flipchart). Dzięki wystrojowi marynistycznemu idealnie nadaje się na prowadzenie zajęć z teorii żeglarstwa.

Bliżej natury

Pole namiotowe i pole kempingowe umożliwia rozstawienie swojego namiotu lub zatrzymanie się przyczepą kempingową. Można też skorzystać z naszych namiotów harcerskich (10 osobowych) wyposażonych w kanadyjki, materace, koce i regały.

Dodatkowe atrakcje - Na terenie stanicy znajdują się 3 miejsca na rozpalenie ogniska, z czego jedno stworzone w stylu starosłowiańskiego chramu.